MR045A331FAA
MR045A331FAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 330PF 50V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 330pF 1% Radial.
Інші пропозиції MR045A331FAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045A331FAA MR045A331FAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 330pF 1% Radial