MR045A332FAATR1
MR045A332FAATR1 AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 3300PF 50V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 3300pF 1% Radial.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045A332FAATR1 MR045A332FAATR1 Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 3300pF 1% Radial