MR045A332JAA
MR045A332JAA KYOCERA AVX
MR_Series-3165307.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 3300 pF C0G(NP0) 5 % 2.54 mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук