MR045A390GAA
MR045A390GAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 39PF 50V NP0 RADIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 39pF Radial.
Інші пропозиції MR045A390GAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045A390GAA MR045A390GAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 39pF Radial