MR045A3R9DAA
MR045A3R9DAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 3.9PF 50V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 3.9pF Radial.
Інші пропозиції MR045A3R9DAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045A3R9DAA MR045A3R9DAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 3.9pF Radial