MR045A471FAA
MR045A471FAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 470PF 50V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 470pF 1% Radial.
Інші пропозиції MR045A471FAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045A471FAA MR045A471FAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 470pF 1% Radial