MR045A560GAA
MR045A560GAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 56PF 50V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 56pF Radial.
Інші пропозиції MR045A560GAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045A560GAA MR045A560GAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 56pF Radial