MR045A560KAA
MR045A560KAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 56PF 50V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 56pF 10% Radial.
Інші пропозиції MR045A560KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045A560KAA MR045A560KAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 56pF 10% Radial