MR045A561FAA
MR045A561FAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 560PF 50V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 560 pF C0G (NP0) 1 % 2.54 mm.
Інші пропозиції MR045A561FAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045A561FAA MR045A561FAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 560pF 1% Radial
товару немає в наявності
MR045A561FAA MR045A561FAA Виробник : KYOCERA AVX MR_Series-3165307.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 560 pF C0G (NP0) 1 % 2.54 mm