MR045A562JAA
MR045A562JAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 5600PF 50V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 5600pF 5% Radial.
Інші пропозиції MR045A562JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045A562JAA MR-Series.pdf
на замовлення 1000 шт:
MR045A562JAA MR045A562JAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 5600pF 5% Radial