MR045A5R0DAA
MR045A5R0DAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 5PF 50V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 5pF Radial.
Інші пропозиції MR045A5R0DAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045A5R0DAA MR045A5R0DAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 5pF Radial