MR045A680GAA
MR045A680GAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 68PF 50V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 68pF Radial.
Інші пропозиції MR045A680GAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045A680GAA MR045A680GAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 68pF Radial