MR045A680GAATR1
MR045A680GAATR1 AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 68PF 50V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 68pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045A680GAATR1 MR045A680GAATR1 Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 68pF