MR045A682FAA
MR045A682FAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 6800PF 50V NP0 RADIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 6800pF 1% Radial.
Інші пропозиції MR045A682FAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045A682FAA MR045A682FAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 6800pF 1% Radial