MR045A820JAA
MR045A820JAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 82PF 50V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 82pF 5% Radial.
Інші пропозиції MR045A820JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045A820JAA MR045A820JAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 82pF 5% Radial