MR045A821FAA
MR045A821FAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 820PF 50V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 820pF 1% Radial.
Інші пропозиції MR045A821FAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045A821FAA MR045A821FAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 820pF 1% Radial