MR045A8R1DAA
MR045A8R1DAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 8.1PF 50V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 8.1pF Radial.
Інші пропозиції MR045A8R1DAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045A8R1DAA MR045A8R1DAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 8.1pF Radial