MR045A8R2DAA
MR045A8R2DAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 8.2PF 50V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 8.2pF Radial.
Інші пропозиції MR045A8R2DAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045A8R2DAA MR045A8R2DAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 8.2pF Radial