MR045C101KAA
MR045C101KAA KYOCERA AVX
MR-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 100PF 50V X7R RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 100pF 10% Radial.
Інші пропозиції MR045C101KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045C101KAA MR045C101KAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 100pF 10% Radial