MR045C102KAATR1
MR045C102KAATR1 AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1000PF 50V X7R RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 1000pF 10% Radial.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045C102KAATR1 MR045C102KAATR1 Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 1000pF 10% Radial