MR045C103KAATR1
MR045C103KAATR1 AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 10000PF 50V X7R RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.01uF 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045C103KAATR1 MR045C103KAATR1 Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.01uF 10%