MR045C103MAA
MR045C103MAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 10000PF 50V X7R RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.01uF 20% Radial.
Інші пропозиції MR045C103MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045C103MAA MR045C103MAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.01uF 20% Radial