MR045C104KAA
MR045C104KAA KYOCERA AVX
MR-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.1 uF X7R 10 % 2.54 mm
на замовлення 222 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MR045C104KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045C104KAA MR045C104KAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.1uF 10% 2.54MM
на замовлення 542 шт:
MR045C104KAA MR045C104KAA Виробник : AVX Corporation MR-Series.pdf Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL