MR045C104KAATR1
MR045C104KAATR1 AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1uF 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045C104KAATR1 MR045C104KAATR1 Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1uF 10%