MR045C122MAA
MR045C122MAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1200PF 50V X7R RADIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 1200pF 20% Radial.
Інші пропозиції MR045C122MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045C122MAA MR045C122MAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 1200pF 20% Radial