MR045C151KAA
MR045C151KAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 150PF 50V X7R RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 150pF 10% Radial.
Інші пропозиції MR045C151KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045C151KAA MR045C151KAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 150pF 10% Radial