MR045C221KAATR2
MR045C221KAATR2 AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 220PF 50V X7R RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 220pF 10% Radial.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045C221KAATR2 MR045C221KAATR2 Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 220pF 10% Radial