MR045C222MAA
MR045C222MAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 2200PF 50V X7R RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 2200pF 20% Radial.
Інші пропозиції MR045C222MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045C222MAA MR045C222MAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 2200pF 20% Radial