MR045C223KAA
MR045C223KAA KYOCERA AVX
MR_Series-777084.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC .022uF X7R 10 % 2.54 mm
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MR045C223KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045C223KAA MR045C223KAA Виробник : AVX Corporation MR-Series.pdf Description: CAP CER 0.022UF 50V X7R RADIAL