MR045C682JAA
MR045C682JAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 6800PF 50V X7R RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 6800pF 5% Radial.
Інші пропозиції MR045C682JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045C682JAA MR045C682JAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 6800pF 5% Radial