MR045E104ZAA
MR045E104ZAA KYOCERA AVX Components
mr-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.1uF 50V Z5U -20% to 80% Radial 2.54mm 85°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.1 uF Z5U -20/+80% 2.54 mm.
Інші пропозиції MR045E104ZAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045E104ZAA MR045E104ZAA Виробник : KYOCERA AVX MR_Series-3165307.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.1 uF Z5U -20/+80% 2.54 mm