MR045X104KS
MR045X104KS KYOCERA AVX
MR-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.1UF 50V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.28mm)
Mounting Type: Through Hole
Applications: High Reliability
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm)
Failure Rate: S (0.001%)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
на замовлення 396 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 50V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.28mm), Mounting Type: Through Hole, Applications: High Reliability, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm), Failure Rate: S (0.001%), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.