Продукція > WALSIN > MR04X1872FTL
MR04X1872FTL
MR04X1872FTL Walsin
ASC_MR.pdf
Виробник: Walsin
Thick Film Resistors - SMD 18.7 kOhms 50 V 100 mW 1 % 0402 100 PPM / C AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук