Продукція > WALSIN > MR04X2550FTL
MR04X2550FTL
MR04X2550FTL Walsin
ASC_MR.pdf
Виробник: Walsin
Thick Film Resistors - SMD 255 Ohms 50 V 100 mW 1 % 0402 100 PPM / C AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук