Продукція > VISHAY DALE > MR10210K000AAE66
MR10210K000AAE66
MR10210K000AAE66 Vishay Dale
mr100.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 10K OHM 0.175W 0.05% AXIAL
Power (Watts): 0.175W
Tolerance: ±0.05%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±10ppm/°C
Size / Dimension: 0.187" Dia x 0.375" L (4.75mm x 9.52mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 145°C
Part Status: Active
Resistance: 10 kOhms
Написати відгук
Description: RES 10K OHM 0.175W 0.05% AXIAL, Power (Watts): 0.175W, Tolerance: ±0.05%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±10ppm/°C, Size / Dimension: 0.187" Dia x 0.375" L (4.75mm x 9.52mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 145°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 10 kOhms.