Продукція > VISHAY DALE > MR102350R00BAE66
MR102350R00BAE66
MR102350R00BAE66 Vishay Dale
mr100.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 350 OHM 0.175W 0.1% AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.175W
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±10ppm/°C
Size / Dimension: 0.187" Dia x 0.375" L (4.75mm x 9.52mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 145°C
Part Status: Active
Resistance: 350 Ohms
Написати відгук
Description: RES 350 OHM 0.175W 0.1% AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.175W, Tolerance: ±0.1%, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±10ppm/°C, Size / Dimension: 0.187" Dia x 0.375" L (4.75mm x 9.52mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 145°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 350 Ohms.