Продукція > WALSIN > MR10X3300FTL
MR10X3300FTL
MR10X3300FTL Walsin
ASC_MR.pdf
Виробник: Walsin
Thick Film Resistors - SMD 330 Ohms 200 V 500 mW (1/2 W) 1 % 1210 100 PPM / C AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук