MR12S15-6W HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 5V 1W
Packaging: Bulk
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE
Voltage - Output 1: 5V
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 5V 1W, Packaging: Bulk, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, Voltage - Output 1: 5V, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.