MR12S24-6W HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 5V 1W
Packaging: Bulk
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE
Voltage - Output 1: 24V
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Package / Case: Module
Size / Dimension: 0.91" L x 0.39" W x 0.50" H (23.0mm x 9.8mm x 12.6mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input (Max): 18V
Efficiency: 80 ~ 88%
Current - Output (Max): 250mA
Voltage - Input (Min): 9V
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 5V 1W, Packaging: Bulk, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, Voltage - Output 1: 24V, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV, Package / Case: Module, Size / Dimension: 0.91" L x 0.39" W x 0.50" H (23.0mm x 9.8mm x 12.6mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input (Max): 18V, Efficiency: 80 ~ 88%, Current - Output (Max): 250mA, Voltage - Input (Min): 9V.