Продукція > AVX > MR441A1R0DAATR1
MR441A1R0DAATR1 AVX
CKR04_24-2401066.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1 pF C0G (NP0) 0.5 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук