MR8025H12B1-FSR
MR8025H12B1-FSR Mechatronics Fan Group
MR8025.pdf
Виробник: Mechatronics Fan Group
Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4200 RPM
Air Flow: 60.0 CFM (1.68m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.119 lb (53.98 g)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 41.5dB(A)
Static Pressure: 0.290 in H2O (72.2 Pa)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4200 RPM, Air Flow: 60.0 CFM (1.68m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.119 lb (53.98 g), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 41.5dB(A), Static Pressure: 0.290 in H2O (72.2 Pa), Part Status: Active.