Продукція > VISHAY DALE > MRA-121R800FE12
MRA-121R800FE12
MRA-121R800FE12 Vishay Dale
mra.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 1.8 OHM 1% AXIAL
Power (Watts): 10W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.312" Dia x 1.188" L (7.92mm x 30.18mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 250°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 1.8 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 1.8 OHM 1% AXIAL, Power (Watts): 10W, Tolerance: ±1%, Features: Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.312" Dia x 1.188" L (7.92mm x 30.18mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 250°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 1.8 Ohms.