Продукція > VISHAY DALE > MRA-12R5000FE12
MRA-12R5000FE12
MRA-12R5000FE12 Vishay Dale
mra.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.5 OHM 1% AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 10W
Tolerance: ±1%
Features: Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±90ppm/°C
Size / Dimension: 0.312" Dia x 1.188" L (7.92mm x 30.18mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 250°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 500 mOhms
на замовлення 15143 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RES 0.5 OHM 1% AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 10W, Tolerance: ±1%, Features: Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±90ppm/°C, Size / Dimension: 0.312" Dia x 1.188" L (7.92mm x 30.18mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 250°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 500 mOhms.
Кількість Ціна
MRA-12R5000FE12 MRA-12R5000FE12 Виробник : Vishay mra.pdf Res Wirewound 0.5 Ohm 1% 10W ±90ppm/°C Silicone AXL Bulk