MRC370V12R5
MRC370V12R5 NTE Electronics, Inc
motor_run.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: CAP FILM 12.5UF 6% 370VAC RADIAL
Packaging: Bag
Tolerance: ±6%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Applications: Motor Run
Lead Spacing: 0.810" (20.57mm)
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 370V
Height - Seated (Max): 2.625" (66.68mm)
Capacitance: 12.5 µF
Size / Dimension: 2.160" L x 1.310" W (54.86mm x 33.27mm), Lip
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 12.5UF 6% 370VAC RADIAL, Packaging: Bag, Tolerance: ±6%, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Applications: Motor Run, Lead Spacing: 0.810" (20.57mm), Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 370V, Height - Seated (Max): 2.625" (66.68mm), Capacitance: 12.5 µF, Size / Dimension: 2.160" L x 1.310" W (54.86mm x 33.27mm), Lip.