MRC440V15
MRC440V15 NTE Electronics, Inc
motor_run.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: CAP FILM 15UF 6% 440VAC RADIAL
Tolerance: ±6%
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Applications: Motor Run
Lead Spacing: 0.810" (20.57mm)
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 440V
Height - Seated (Max): 3.000" (76.20mm)
Capacitance: 15 µF
Size / Dimension: 2.160" L x 1.310" W (54.86mm x 33.27mm), Lip
на замовлення 97 шт:
Написати відгук
Description: CAP FILM 15UF 6% 440VAC RADIAL, Tolerance: ±6%, Packaging: Bag, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Applications: Motor Run, Lead Spacing: 0.810" (20.57mm), Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 440V, Height - Seated (Max): 3.000" (76.20mm), Capacitance: 15 µF, Size / Dimension: 2.160" L x 1.310" W (54.86mm x 33.27mm), Lip.