Продукція > C3CONTROLS > MRL120LG-MPLLGN
MRL120LG-MPLLGN
MRL120LG-MPLLGN c3controls
16mmPilotLights.pdf
Виробник: c3controls
Description: 16MM 120V RSTR LIGHT GN LED/LENS
Packaging: Bag
Voltage: 120V
Type: Incandescent, LED, Neon
Termination Style: Screw Terminal
Lens Color: Green
Ratings: AC/DC
Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm)
Lamp Color: Green
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Round with Flat Top
на замовлення 183 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 16MM 120V RSTR LIGHT GN LED/LENS, Packaging: Bag, Voltage: 120V, Type: Incandescent, LED, Neon, Termination Style: Screw Terminal, Lens Color: Green, Ratings: AC/DC, Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm), Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top.