Продукція > C3CONTROLS > MRL125DLB-MPLLBE
MRL125DLB-MPLLBE
MRL125DLB-MPLLBE c3controls
16mmPilotLights.pdf
Виробник: c3controls
Description: 16MM 125VDC RSTR BLUE LED/LENS
Packaging: Bag
Voltage: 125V
Type: Incandescent, LED, Neon
Termination Style: Screw Terminal
Lens Color: Blue
Ratings: AC/DC
Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm)
Lamp Color: Blue
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Round with Flat Top
на замовлення 190 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 16MM 125VDC RSTR BLUE LED/LENS, Packaging: Bag, Voltage: 125V, Type: Incandescent, LED, Neon, Termination Style: Screw Terminal, Lens Color: Blue, Ratings: AC/DC, Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm), Lamp Color: Blue, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top.