Продукція > C3CONTROLS > MRL125DLW-MPLLWE
MRL125DLW-MPLLWE
MRL125DLW-MPLLWE c3controls
16mmPilotLights.pdf
Виробник: c3controls
Description: 16MM 125VAC/DC RSTR WH LED/LENS
Packaging: Bag
Voltage: 125V
Type: Incandescent, LED, Neon
Termination Style: Screw Terminal
Lens Color: White
Ratings: AC/DC
Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm)