MRLC13-5-3-A
MRLC13-5-3-A Reliance Precision Limited
1
Виробник: Reliance Precision Limited
Description: 5 MMX3 MM SLIT COUPLING
Packaging: Bag
Type: Slit Coupling
Specifications: 0.512" (13.00mm) Outer Diameter x 0.787" (20.00mm) Length
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 5 MMX3 MM SLIT COUPLING, Packaging: Bag, Type: Slit Coupling, Specifications: 0.512" (13.00mm) Outer Diameter x 0.787" (20.00mm) Length.