MRLC16-7-4-A
MRLC16-7-4-A Reliance Precision Limited
1
Виробник: Reliance Precision Limited
Description: 4 MMX7 MM SLIT COUPLING
Packaging: Bag
Type: Slit Coupling
Specifications: 0.630" (16.00mm) Outer Diameter x 0.925" (23.50mm) Length
Part Status: Active
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: 4 MMX7 MM SLIT COUPLING, Packaging: Bag, Type: Slit Coupling, Specifications: 0.630" (16.00mm) Outer Diameter x 0.925" (23.50mm) Length, Part Status: Active.